19.08.2014

Linki godne polecenia

Dziś przygotowałam dla was kolejną dawkę linków godnych polecenia. Wcześniejszy post tego typu pojawił się tu.

1) Po prostu ludzki blog o oszczędzaniu. Autor- Michał rzucił pracę na rzecz blogowania i uczenia nas oszczędności. Chcesz dowiedzieć się ile kosztuje utrzymanie dzieci, czy warto zmywać w zmywarce i  ile kosztuje Twój czas? Zapraszam. Wciąga od pierwszej strony!

2) Niezwykle pomysłowe malunki. Pół dnia spędziłam na znalezieniu źródła. Może ktoś kojarzy autorkę? Mnie rozbroił Stich, niesamowity talent do makijażu. ;)

3) Pamiętacie zajęcia w szkole i innych placówkach zrzeszających dzieci/młodzież, które dotyczyły określenia cech drugiej osoby? Ładna, mądra, dowcipna i ... miła. Osoby, które nie były nam bliskie były zazwyczaj miłe, sympatyczne czy nijakie? Świetny felieton Anny Gołebickiej

4) Nowe muzyczne odkrycie, które nie chce opuścić mojej głowy! Koniecznie obejrzyjcie również trailer filmu The Equalizer. 

5) To, że dziewczyny nie płaczą wie każdy. Ale czy każdy zna ekipę niepłaczących? Serwują niezłe teksty, dużo uśmiechu i dystansu do siebie. Dziś polecam świetny EKOartykuł autorstwa Gosi Boy. 

Ps.: a na koniec genialna kampania - MYJ RĘCE!

6 komentarzy:

 1. Jeju, ta dziewczyna.. Wszystkie jej malunki na buzi są wspaniałe i.. wow ♥

  OdpowiedzUsuń
 2. Zaraz poczytam co tam ciekawego proponujesz:)

  OdpowiedzUsuń
 3. ciekawe artykuły
  jeśli możesz to poklikaj w kliki w poście u mnie :)
  http://panmalofel.blogspot.com/2014/08/new-york-62.html

  OdpowiedzUsuń
 4. ta strona o oszczędzaniu się przyda

  OdpowiedzUsuń